За скоєне 55-річному львів’янину загрожує покарання – позбавлення волі на строк до шести років.
Читайте також
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
На оперативну лінію «102», сьогодні, 4 червня, о 4.50 надійшло повідомлення від аноніма про те, що квартиру в будинку у Львові заміновано, пише – Стопкор.
На місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група територіального відділу поліції, патрульні поліцейські та співробітники інших служб. Правоохоронці обстежили помешкання – вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Невдовзі співробітники Управління патрульної поліції спільно з оперативниками карного розшуку Галицького відділу поліції затримали чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про мінування та доставили до територіального відділу поліції.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до шести років.
55-річний львів’янин затриманий у порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.