Львівські Карпати позбавили професійного статусу - ЗМІ

Львівський клуб не зможе подати документи для участі в Першій лізі.

10.07.2020 23:17   Джерело: УНІАН
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівські «Карпати» після виключення з Української Прем'єр-ліги позбавлені професійного статусу. Про це «UA-Футбол» повідомило джерело в Українській асоціації футболу, пише - УНІАН.

Таким чином, а також у зв'язку з боргом у 5 мільйонів доларів, «Карпати» не зможуть подати документи на атестацію для участі в Першій лізі в наступному сезоні.

Згідно з регламентом, клуб може відновити виступи тільки в аматорській лізі, після чого пройти всі щаблі професійного футболу.

Крім того, якщо УАФ прийме рішення видати «Карпатам» атестат для участі в Першій лізі, це може стати серйозним прецедентом. В майбутньому будь-який клуб, який буде знаходитися в підвалі таблиці УПЛ і розуміти, що понизиться в класі, зможе наслідувати приклад «Карпат» - відмовитися від участі в останніх турах, щоб заощадити гроші.

Зазначається, що «Карпати» можуть отримати атестат для участі в Першій лізі виключно завдяки колегіальному рішенню Виконкому УАФ.

Нагадаємо, "Карпати" двічі не з'явилися на матчі УПЛ, після чого автоматично були виключені зі змагань.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: УНІАН