У Львові мешканцям будинку на вул. Хімічній, 2 виплатять 655,3 тис. грн

11.07.2020 23:22   Джерело: WestNews.info
Опубліковано : Патрік Скеля

10 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про внесення змін до міського бюджету і бюджету розвитку, а також виділив 2,9 млн грн з резервного фонду для проведення робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів у будинках на вул. Шевченка, 50 та вул. Варшавська, 10.

Про це повідомила пресслужба міської ради, пише - WestNews.info.

Зокрема, рішенням про внесення змін до міського бюджету м. Львова передбачено здійснити перерозподіл коштів і збільшити видатки департаменту житлового господарства та інфраструктури на суму 655,3 тис грн для виплати матеріальної допомоги мешканцям будинку на вул. Хімічна, 2.

Також в бюджеті буде відображено надходження субвенції з обласного бюджету для придбання житла для учасників АТО у сумі 195,6 тис. грн.

Рішенням виконавчого комітету «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова» передбачено виділити 2,9 млн грн на ремонт двох аварійних будинків.

«Сьогодні резервний фонд міста складається із 21 млн грн. Пропонуємо виділити 2,9 млн грн на ремонт у двох будинках Шевченківського району.

Зокрема, для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 50 на вул. Т. Шевченка виділити 1 473 598 грн.

І для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 10 на вул. Варшавській виділити 1 481 011 грн", — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Також виконком підтримав внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету, які за словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, є погодженими профільними департаментами.

Нагадаємо, що будинок на Хімічній, 2 зруйнувався торік під час реконструкції вулиці Замарстинівської.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews.info