На режимному об‘єкті управління СБУ у Львівській області було виявлено нові надгробки, якими колись встелили внутрішній дворик, пише – WestNews.info.
Про це у ФБ повідомила повідломила голова Громадської ради при УСБУ у Львівській області Галина Янко.
Перегляньте також:
- Садовий звернувся до поліції та МОЗ через діяльність клініки для наркозалежних у Львові
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей