У Львові рекордна кількість ПЛР-тестів

Опубліковано:
15 Вересня, 2020 о 12:36
У Львові рекордна кількість ПЛР-тестів
Фото: ЛМР.

За останню добу проведено 2274 ПЛР-тести, з яких 186 — позитивні.

Читайте також



Як пережити пандемію COVID-19: практичні поради медика з Ізраїлю (Фото)

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 17243 випадки інфікування коронавірусом, з них 478 — летальні. За вчорашню добу лабораторні центри провели 2274 ПЛР-тести. 186 з них — позитивні. Серед них львів`ян — 52.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише – Щоденний Львів.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено — у 17243 осіб, 478 людей померли. 5382 пацієнти одужало.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 2274 ПЛР-тести, з них 186 — позитивні. Серед них львів`ян — 52. Залишок проб у холодильнику — 679.

За весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 8862 особи, госпіталізовані — 1976, на амбулаторному лікуванні — 6886 осіб, виписані — 1831 особа. Зараз у лікарні перебуває 145 осіб, з них в реанімації — 6 осіб, на апаратні ШВЛ — 2 особи.

У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 64 пацієнти, у 1-ій міській клінічній лікарні – 50 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 148 пацієнтів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #COViD-19, #коронавірус, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: