Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконну передачу в оренду арт-майданчика у історичному центрі міста

22.10.2020 08:27   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Господарським судом Львівської області підтверджено позицію Львівської обласної прокуратури щодо незаконності передачі в оренду нерухомого майна – арт-майданчика на  вул.Коперніка, 17 у Львові.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що балансоутримувачем 423,2 кв.м території, вартістю майже 793 тис грн, є Комунальний заклад культури Львівської обласної ради культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв».

Прокурори виявили порушення законодавства під час надання об’єкта у оренду, що призвело до систематичного недоотримання значних коштів обласним бюджетом.

Так, попри наявність пропозицій інших учасників, які відповідали умовам конкурсу та пропонували за оренду у кілька разів більшу суму, конкурсна комісія віддала перевагу учаснику, який запропонував найменшу плату.

Нагадаємо, що відповідно до ст.284 Господарського процесуального кодексу України рішення суду набирає законної сили після його перегляду в апеляційному порядку.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews