У Львові пройдуть театралізовані дійства «Проголошення ЗУНР» та «Бої за столицю – Львів»

31.10.2020 19:32   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Завтра, 1 листопада, Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» проведе театралізоване військово-історичне дійство «Проголошення Західної Української Народної Республіки» та «Бої за столицю – Львів», пише - Форпост.

Читайте також

У Львові відкрили пам’ятник героям ЗУНР та УГА
У Львові представили серію плакатів з видатними постатями ЗУНРу

«Проголошення Західної Української Народної Республіки» розпочнеться о 10.00 на Площі Ринок 1 (головний вхід) - члени ГО «Пам'ять» будуть одягнені в однострої вояків Легіону Українських Січових Стрільців і охоронятимуть будівлю Міської Ратуші, роздаватимуть звернення Української національної ради до населення Галичини. Центральною частиною міста крокуватимуть українські військові стежі.

«Бої за столицю – Львів» розпочнеться о 14.00 на площі Ринок 1 (північна сторона будівлі) – члени ГО «Память» відтворять один із епізодів листопадових боїв 1918 року у Львові, між українським та польським військовиками.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост