У Новояворівську проводяться роботи по ліквідації поривів. У зв’язку з цим нині буде призупинена подача теплоносія до другого мікрорайону для проведення робіт з ліквідації виявленого протікання. Відновити теплопостачання планують до кінця дня.
Читайте також
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише – Кулемет.com.
«Просимо мешканців з розумінням поставитись до цієї ситуації. Тримаємо на контролі, щоб питання було вирішене у найкоротший термін У разі виникнення питань пов’язаних з житлово-комунальним господарством, рекомендуємо звернутися на «гарячу лінію» області за номером телефону «112» та безпосередньо у департамент розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства за номером телефону 276-17-94», – наголосив директор департаменту Назар Романчук.
Нагадаємо, опалювальний сезон в області стартував 19 жовтня. На сьогодні теплопостачання подається в понад три тисячі будинків та дві тисячі закладів соціальної сфери.