У Львові випав з автобуса і загинув чоловік.
Читайте також
Перегляньте також:
- Садовий звернувся до поліції та МОЗ через діяльність клініки для наркозалежних у Львові
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
Як пише «Четверта студія», у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що 12 листопада о 17:40 год. у м. Львові, на перехресті вулиць Чигиринська та Грінченка, із невстановленого автобуса під керуванням невстановленого водія під час відкривання дверей випав на тротуар пасажир, мешканець с. Зашків Жовківського району 1951 року народження. Пасажир від отриманих внаслідок падіння травм загинув на місці події. Автобус з місця події поїхав.