Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 37-річного уродженця Києва, якого обвинувачують у грабежі, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого (ч.2 ст.186 КК України).
Читайте також
Перегляньте також:
- На Яворівщині затримали іноземця, який спричинив ДТП з п’ятьма потерпілими
- До Львова «на заробітки»: двоє херсонців організували наркобізнес із доходом до 100 тис. грн на місяць
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Львівської області.
Обвинувачений 17 січня близько 13:00 год, підійшовши ззаду до 11-річної потерпілої, яка саме проходила по вулиці, схопив її обома руками за тулуб та ривком вирвав у неї мобільний телефон з руки, після чого штовхнув у сніг та втік з викраденим.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Франківської окружної прокуратури, визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у виді 4 років та 2 місяців позбавлення волі.