Дві людини загинули: Підліток влаштував ДТП на Львівщині (Відео)

Опубліковано:
17 Липня, 2021 о 19:00
Дві людини загинули: Підліток влаштував ДТП на Львівщині (Відео)
Фото з мережі Інтернет

Неповнолітній підліток влаштував ДТП на Львівщині, в результаті чого загинуло дві людини, одна з яких – неповнолітня.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.



Як зазначається, трагедія сталася 17 липня близько 02:55 на автодорозі Н-02 “Львів-Тернопіль”, біля с. Підберізці (Підберізцівська ТГ) Львівського району.

“Мешканець с. Куровичі (Глинянська ТГ) Львівського району 2003 року народження (неповнолітня дитина), керуючи автомобілем «ВАЗ-2105», виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із вантажним автомобілем «МАН», під керуванням мешканця с. Банюнин (Новояричівська ТГ) Львівського району 1965 року народження”, – йдеться у повідомленні.

В результаті ДТП загинуло двоє людей – мешканка с. Куровичі 2004 року народження (неповнолітня дитина) та особа, місце проживання якої невідоме, 2000 року народження.

Водія «ВАЗ-2105» госпіталізували до МДКЛ м. Львова.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #автопригода, #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: