Львівська шахістка Анна Музичук вийшла у 1/4 фіналу Кубка світу

Опубліковано:
25 Липня, 2021 о 19:07
Львівська шахістка Анна Музичук вийшла у 1/4 фіналу Кубка світу
Фото з мережі Інтернет
Старша з сестер Музичук залишилася єдиною представницею України на турнірі в Росії. Вчора на тай-брейку програв Антон Коробов.

Українська шахістка Анна Музичук вийшла до 1/4 фіналу Кубка світу, який проходить у Сочі. У 1/8 львівська спортсменка перемогла представницю Німеччини Елізабет Пентц.



За вихід до півфіналу Анна посперечається з грузинкою Наною Дзагнідзе, яка пройшла Поліну Шувалову з Росії. Своєю чергою колишня чемпіонка світу Марія Музичук вже вибула з боротьби, поступившись ексчемпіонці світу з Росії Олександрі Костенюк.

Український гросмейстер Антон Коробов у 1/16 фіналу грав проти п’ятого сіяного на турнірі росіянина Олександра Грищука. Після двох основних партій була нічия.

Володаря пропуску в наступний раунд визначила партія зі скороченим контролем часу – тай-брейк, де сильнішим виявився Грищук.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #Музичук, #новини львівщини, #новини львова, #шахи



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: