У неділю, 25 липня, учасники ГО Автомайдан Червоноград виявили погром в офісі організації.
Про це у Facebook написав депутат Олександр Клімов.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
Як повідомив Андрій Шевчук, який першим прибув на офіс, скоріше за все вночі невідомі пограбували офіс організації, яка займається допомогою нашим бійцям на Сході України.
Грабіжники вкрали велику кількість продуктів харчування, старий комп’ютер та інші речі.
Саме ці продукти готували до наступної поїздки в зону ООС.
“Не знаю, як назвати тих людей, які вчиняють такі протизаконні речі. Але життя їх покарає”, – зазначив Клімов.