За торгівлю зброєю та боєприпасами раніше судимому 58-річному мешканцю Червонограда загрожує до семи років позбавлення волі
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Львівській області. Співробітники Червоноградського районного відділу поліції задокументували факт збуту пістолета та два факти реалізації боєприпасів місцевим мешканцям.
Перегляньте також:
- У центрі Львова російський дрон влучив у дитячий майданчик біля пам’ятника Бандери (відео)
- Верховний Суд вдруге відмовив Львівській міськраді у справі про петицію щодо відставки Андрія Садового
Крім того, під час обшуку поліцейські виявили та вилучили патрони, які він незаконно придбав та зберігав.
Червоноградському зловмиснику за статтею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінального кодексу України загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.