Замість залізничних кас у центрі Львова з’явиться новий культурно-мистецький простір.
Про це у Facebook написав секретар ЛМР Маркіян Лопачак.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Йдеться про комунальне приміщення на вул. Гнатюка, 20-22. За словами чиновника, каси там функціонували ще із радянських часів, однак у квітні «Укрзалізниця» звільнила об‘єкт.
“Тепер будемо використовувати його для потреб громади — облаштуємо там бібліотеку, коворкінг чи якийсь інший заклад культурного спрямування”, – зазначив Лопачак.
За його словами, відповідне рішення прийняли на сесії Львівської міської ради у четвер, 16 вересня.
“Наступний крок — підготовка документів проекту і пошук інвестора. Виконавчі органи та депутатська комісія культури починають над цим працювати”, – додав секретар ЛМР.