Станом на 30 вересня на Львівщині функціонує 14 стаціонарів, в яких приймають хворих на коронавірус. Ці заклади мають спеціальну матеріально-технічну базу, кадровий потенціал та кисневу підтримку.
Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА повідомив, що ліжкова мережа для госпіталізації хворих на коронавірус в області складає 3300 ліжок, з яких 94% забезпечені киснем. Включення ще двох закладів, зокрема 8-ї міської клінічної лікарні Львова, до переліку «ковідних» забезпечить додаткових 400 ліжок з киснем.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Нагадаємо, з 28 вересня до переліку «ковідних» входить Львівський перинатальний центр, який приймає вагітних жінок з підозрою або підтвердженим коронавірусом.