Вибух на Львівщині: подробиці інценденту

15.12.2021 08:52   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

Для того, аби розслідувати інцидент, що стався вчора на вулиці Замарстинівській 28, АТ "Львівгаз" повідомив Головне управління Держпраці у Львівській області, яке й сформує комісію для розслідування. Головою комісії стане представник Держпраці, до її складу ввійде і представник АТ "Львівгаз".

У приміщенні, де стався вибух, з газового обладнання були газова колонка, 4-конфорна газова плита і дві пічки. Крани на плиті були в закритому положенні, пічками теж не користувалися. Шланг, що йшов від плити повністю сплавився. Тому зараз точно сказати про причини вибуху неможливо. Не варто виключати й варіантів, що у приміщенні були випари спирту чи бензину, що теж могло призвести до вибуху.

Станом на сьогодні точно говорити про причину вибуху ми не можемо. Вичерпну відповідь можна буде отримати лише після завершення розслідування.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews