Синоптики попереджають про погіршення погоди на Львівщині

Опубліковано:
18 Грудня, 2021 о 18:06
Синоптики попереджають про погіршення погоди на Львівщині
Фото з мережі Інтернет

Так, за даними синоптиків, 17 – 19 грудня, у зв’язку із снігопадами в горах області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).18 грудня на дорогах ожеледиця(1 рівень небезпечності, жовтий). Про це Depo.Львів повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Також, за словами фахівців, треба бути обережними водіям, які рушають у дорогу. Особливо, якщо попереду – рух перевалами області.



“Івашківський: проїзд забезпечено, покриття – мокре, температура: -4°С, працюють (чергують) 6 (0) осіб та 6 (0) одиниць техніки; Ужоцький: проїзд забезпечено, покриття – мокре, сніг, температура: -3°С, працюють (чергують) 2 (1) особи та 2 (1) одиниці техніки; Орявський: проїзд забезпечено, покриття – мокре, температура: -4°С, працюють (чергують) 8 (0) осіб та 8 (0) одиниць техніки”, – йдеться у повідомленні.

Також, у департаменті наголосили – на усіх державних та місцевих дорогах проїзд забезпечено.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #погода, #прогноз



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: