На Львівщині ціна за гектар паю в понад 2 рази більша, ніж середня по Україні

08.01.2022 09:09   Джерело: Діло
Опубліковано : Львівський Новинар
Водночас за площею відчужених сільськогосподарських земель Львівщина посідає останні місця.

З моменту відкриття ринку землі, а саме з 1 липня цього року, Львівська область вкотре підтверджує статус однієї з найдорожчих областей України за вартістю земельних часток (паїв). Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

“Якщо говорити про кількісні показники, то за підсумками функціонування ринку землі на кінець року, в області продано 436 земельні паї, площею 549 га. При цьому, середня вартість 1 гектару становить близько 96,34 тис. грн, що перевищує середню ціну по Україні більш як у 2,1 раза (44,97 тис. грн) та поступається лише Київській області – 163,37 тис. грн”, — наголосила заступниця директора департаменту Людмила Гончаренко.

Найбільше транзакцій з землею провели в Харківській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Загалом на території Львівщини з моменту скасування мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення здійснили 2081 правочин щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення на загальну площу –  1,75 тис. га.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Діло