Як повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, в приватному будинку отруїлись, ймовірно, чадним газом двоє осіб: чоловік 1962 року народження – смерть до приїзду швидкої допомоги, жінка 1970 року народження – у важкому стані госпіталізована в ЛШМД.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Будинок обладнаний газовою плитою та колонкою. Працівниками газової служби будинок відключено від газопостачання.
Обставини події встановлюються.