У Львові вітчим жорстоко побив 7-річну дитину

Опубліковано:
19 Лютого, 2022 о 09:09
У Львові вітчим жорстоко побив 7-річну дитину
Фото з мережі Інтернет

Правоохоронці затримали у Львові чоловіка, який жорстоко побив 7-річного пасинка. Дитина потрапила в реанімацію.

Слідство встановило, що до злочину причетний 25-річний мешканець Львівського району.



Про це інформує пресслужба поліції на сторінці в соціальних мережах.

Зловмисник часто бив дитину, однак ні матір, ні вчителі зі школи, ні сусіди до поліції не зверталися.

18 лютого о другій годині ночі медики повідомили «копам», що до лікарні звернулася жінка з сином. У 7-річного хлопчика виявили множинні гематоми, а також перелом основи черепа та склепіння.

Важких травм дитині завдав вітчим. Зараз постраждалий школяр перебуває в реанімаційному відділенні. Чоловіка затримали, невдовзі йому оберуть запобіжний захід.

Проти нелюда відкрили кримінальне провадження за фактом побиття дитини. Наразі триває досудове розслідування. За вчинене йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #бійка, #вітчим, #дитина, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: