У Львові діти продають квіти, щоб зібрати кошти для нашої армії

29.03.2022 09:03   Джерело: Правда ТУТ
Опубліковано : Львівський Новинар

«Купи квіти – врятуй життя!». З таким гаслом у центрі Львова провели спеціальну акцію, аби зібрати кошти для закупівлі захисного спорядження для наших військовослужбовців. Найголовніше те, що ініціаторами такої події виступили самі ж діти.  

Ми проїдаємо квіти для воїнів. Потім нам дають гроші  і ми то даємо нашим воїнам, — розповідає Магдалина Іванова, учасниця акції. 

Фіксованої ціни на квіти немає. Кожен платив стільки, скільки вважав за потрібне. Діти розповідають, що жертвували загалом від 100 й до 1000 гривень.   

Це хороша акція, яка допомагає нашим військовим, нашим захисникам. Ми би хотіли, щоб в їхньому оснащенні було усе необхідне для того, щоб вони були також максимально у безпеці, захищені. Тому й долучилася до такої акції, — каже Софія Дзядик, львів’янка. 

Це гарна справа допомагати нашим військовим, нашій армії. Я намагаюся й просто там на рахунок ЗСУ перераховувати і от побачив, що можна квіти купити й це ще краще і я звісно скористався цією можливістю, — зазначив Роман Гнилицький, львів’янин. 

Квіти вирощували батьки маленьких волонтерів. Зазначають, що усі кошти підуть на закупівлю бронежилетів для наших військовиків, які зараз захищають терени нашої держави від окупантів. 

Хочеться, що було продовження цієї історії, щоб діти написали свої побажання на бронежилеті, щоб той бронежилет був посвячений священником і був переданий або звідси даний якомусь певному військовому, чоловікові, хлопцеві, який буде туди їхати, — підсумувала Іванна Скіцай, організаторка акції. 

Організатори кажуть, що з це – не одноразова акція. Допоки є квіти, вони намагатимуться у такий спосіб зібрати якомога більше коштів, щоб врятувати життя нашим бійцям. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Правда ТУТ