На Львівщині розпочалась операція «Мак»

Метою проведення оперативно-профілактичних заходів є виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин снотворного маку та конопель, встановлення осіб, які їх незаконно культивують, а також перекриття каналів надходження наркосировини у незаконний обіг.

Про це Новини Львівщини повідомили у Львівській поліції.

Поліцейські попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів маку та конопель на присадибних ділянках, дачах, в інших місцях. Посіви  дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності.

У разі виявлення незаконних насаджень снотворного маку у кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин, власнику посівів загрожує адміністративна відповідальність згідно ст.106-2 (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За незаконний посів більше ста рослин маку чи десяти рослин конопель законодавством передбачена кримінальна відповідальність за ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Заходи триватимуть до 23 вересня.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області