На Львівщині запрацює соціальний магазин для потребуючих

Опубліковано:
9 Червня, 2022 о 09:33
На Львівщині запрацює соціальний магазин для потребуючих
Фото з мережі Інтернет

У місті Ходорів, що на Львівщині, запрацює соціальний магазин «Все за дякую», де безкоштовно надаватимуть одяг, взуття, засоби гігієни, продукти харчування соціально-вразливим верствам населення та людям, які мають певний соціальний статус і є мешканцями Ходорівськоі МТГ, повідомляє Ліля Ольшанська.



Зокрема, усі найнеобхідніші речі видаватимуть малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ям, які мають на утриманні дитину-інваліда І групи, одиноким громадянам.

Допомогу надаватимуть за наявності документів, що підтверджують особу і той чи інший соціальний статус.

Наразі соціальний магазин «Все за дякую» працюватиме у тестовому режимі – у вівторок та п’ятницю з 14:00 до 17:00 год. за адресою: м. Ходорів, вул. Б. Хмельницького, 99.

З усіма питаннями можна звертатися щодня (крім вихідних після 17:00 до 20:00) за номером телефону: 097 947 49 92 Ліля.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #магазин, #новини львівщини, #новини львова, #товар



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: