Під час негоди були незначні корки та зупинки громадського автотранспорту. Міський голова дав доручення, аби транспорт у місті працював до 23:00 год. Транспорт курсував.
“Однак у нас є зауваження до 3 приватних компаній: ми відслідкували, що не всі автобуси їздили до 23-ї. Сьогодні проаналізували цю ситуацію і на власника цих маршрутів будуть накладені штрафні санкції. Це 17 тис. грн штрафу за порушення графіків руху транспорту”, — повідомила Ірина Маруняк.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії