У бою з російськими окупантами загинули двоє захисників зі Львівщини.
Про це пишуть на сторінці Самбірської міської ради.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
16 жовтня в районі ведення бойових дій загинув депутат Ралівської сільської ради, мешканець с. Вільшаник Василь Бац.
Також загинув Герой, житель с. Завадівка Михайло Сакаль.

20 жовтня орієнтовно об 11:00-13:00 відбудеться зустріч загиблих Героїв на площі Пам’яті.
Нагадаємо, сьогодні стало відомо про загибель на війні мешканця Дрогобиччини Миколи Урбана.
