На Львівщині 62-річний водій “дев’ятки” не впорався з керуванням, відтак його автомобіль з’їхав у кювет та перекинувся. Від отриманих травм водій помер на місці.
Про це повідомили у поліції Львівської області, передає “Еспресо.Захід“.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Дорожньо-транспортна пригода трапилася напередодні, 13 листопада, о 15.50 на автодорозі між селом Колбаєвичі та містом Рудки Самбірського району.
“Водій автомобіля ВАЗ-2109, 62-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням – автомобіль з’їхав у кювет та перекинувся. Від отриманих травм водій помер на місці події”, – йдеться у повідомленні.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Наразі встановлюються усі обставини події.