У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного вшанували пам’ять загиблих воїнів.
З нагоди 31-річчя Збройних Сил України у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного вшанували пам’ять загиблих воїнів, а також нагородили орденами найкращих військовослужбовців.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
Про це повідомив очільник вишу Павло Ткачук на своїй сторінці у Facebook.
В Академії спільно з представниками міського самоврядування погасили марку, яка присвячена Дню українського війська.


Також, спільно з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, представниками самоврядування і військовослужбовцями у спільній молитві було вшановано пам’ять загиблих воїнів на Алеї слави випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного .


