У Львівській міськраді затвердили Програму підтримки розвитку волонтерського руху

09.12.2022 20:03   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

На сесії Львівської міської ради затвердили Програму підтримки розвитку волонтерського руху  Львівської міської територіальної громади на 2023–2025 роки.

Ця програма дозволить утвердити потужний розвиток волонтерської діяльності та зробити його постійним діючим рухом, а також підтримати зусилля активістів у цих напрямках.

Про це пише Четверта студія.

Текст програми – спільна робота депутатів ЛМР, представників виконавчих органів та комунальних установ, зокрема КУ Інститут міста, представників Офісу Ради Європи в Україні, волонтерів та громадських активістів.

 «Думаю, що в такий час ми всі повинні робити все, що в наших силах, аби підтримувати тих, хто сьогодні забезпечує нам мирне небо. В підтримці цього питання завжди можна розраховувати на Раду Європи України», – зазначила Юля Гвоздович, співавторка програми та представниця Офісу Ради Європи в Україні.

Програмою сприяння розвитку волонтерства Львівської міської територіальної громади передбачає: проведення впродовж 2023–2025 років заходів, спрямованих на розвиток волонтерства; залучення мешканців у волонтерську діяльність та активізацію їхньої залученості у суспільно значущі сфери життя громади; налагодження співпраці місцевої влади з організаціями та установами, що залучають волонтерів; збільшення зовнішніх ресурсів для вирішення місцевих проблем; посилення рівня довіри жителів до влади, у тому числі через підтримку волонтерських ініціатив, які спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних з волонтерською діяльністю в громаді; ad створення сприятливих умов для розвитку волонтерства та мереж; проведення різноманітних освітніх заходів, навчальних семінарів, форумів, конференцій; покращення матеріально-технічної бази волонтерських ініціатив та посилення організаційної та інституційної підтримки організацій та установ, що залучають волонтерів; впровадження постійно діючої інформаційно-просвітницької кампанії, тощо.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews