На Львівщині знову ввели аварійні відключення електроенергії.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
Посадовець розповів, що це вимушені дії через перевищення лімітів споживання. Скільки триватимуть аварійні відключення спрогнозувати важко. Їх оперативно запроваджують відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго».
“Наші фахівці працюють цілодобово, щоб відновити те, що пошкодив окупант під час дев’яти масованих ракетних атак”, – йдеться у повідомленні.