Вранці 29 грудня внаслідок масованого ракетного удару росіян по Україні на Львівщині російські ракети пошкодили об’кт енергетичної інфраструктури.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
Сили ППО знищили 70% ракет, які летіли над Львівщиною.
На Львівщині застосували аварійні відключення електроенергії через пошкодження енергоінфраструктури. Станом на 11:40 у Львівській області без електропостачання понад 470 тисяч абонентів.
Найскладніша ситуація з відновленням електропостачання у Львові та навколишніх населених пунктів.
Енергетики вже розпочали ремонтні роботи і до кінця дня мають відновити електропостачання в обласному центрі.