Голова ОВА розповів про ситуацію з енергосистемою.
У ранковому зверненні голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький розповів, що 1 січня у області та місті не будуть застосовувати жодних графіків вимкнення світла.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
Ця ситуація може змінитися у разі виникнення аварійних ситуацій.
“Цієї доби у Львівській області подаватимуть електроенергію без жодних відключень за умови, що не буде аварійних ситуацій”, – написав очільник області.