Тварини наближаються до людей через брак їжі.
У смт Бориня Самбірського району Львівської області на території Національного природного парку «Бойківщина» помітили велику кількість вовків. Вони ходять як по одному, так і зграями.
Перегляньте також:
- Садовий звернувся до поліції та МОЗ через діяльність клініки для наркозалежних у Львові
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
Про це повідомили на сторінці НПП у Facebook.