«ГУЦУЛІЯ РУЛИТЬ»: у межах всеукраїнського туру у Львові виступить FIINKA

17.03.2023 13:16   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Наше завдання сьогодні - зберегти та примножити нашу спадщину для майбутніх поколінь.

23 березня о 19.00 у RIBS HOUSE LVIV відбудеться концерт виконавиці з Івано-Франківська FINKA «ГУЦУЛІЯ РУЛИТЬ». Захід пройде у межах туру містами України. Його мета підтримка альбому та популяризація гуцульської культури. І звісно ж, збір коштів для наших захисників. 

"Наше завдання сьогодні - зберегти та примножити нашу спадщину для майбутніх поколінь. Традиції та видатні постаті кожного з регіонів України - це те, без чого не було б сучасної України. 

Ми зобов’язані пам'ятати всіх. Всіх, хто жив, живе і буде жити в кожному з етнічних регіонів країни, оскільки Україна в нас одна, але багата різними традиціями", - поділилася співачка.

Варто відзначити, що за допомогою творчості FIINKA про Довбуша дізналися не тільки у всіх регіонах України, але й далеко за межами, адже на національному відборі конкурсу ЄВРОБАЧЕННЯ, виконавиця зайняла 4 місце та отримала схвальні відгуки від головного судді конкурсу - глядачів.

Квитки за посиланням: 

https://lviv.karabas.com/ua/fiinka-guculiya-rulit-12/order/

Довідка за тел.:(066) 38 99 319.

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews