Киянка видурила у львів’янина 18 тис. грн за побачення через Tinder

30.03.2023 14:12   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Дівчина попросила гроші за похід на виставу в театр та «інші цілі».

Львівський суд розглядав справу про повернення 18 тис. грн, які шахрайка видурила в львів’янина за побачення. Пара познайомилась у додатку Tinder, однак дівчина попросила за побачення гроші, а після їх одержання – зникла та заблокувала хлопця.

Як вказано у матеріалах справи, 26 грудня 2022 року львівський підприємець Остап Кривицький познайомився в додатку Tinder з дівчиною на ім’я Ілона [справжнє ім’я та прізвище не відоме] та запросив її на виставу в театр імені Марії Заньковецької, яка мала відбутися 28 грудня. За його словами, за побачення та «інші цілі» дівчина попросила 18 тис. грн.

Він перерахував ці гроші на її банківську картку, після чого дівчина відмовилась від подальшого спілкування та заблокувала його у всіх соцмережах. Аби повернути свої гроші, хлопець звернувся в поліцію.

17 лютого справу розглядав Залізничний районний суд Львова. Однак, оскільки хлопець не знав ані справжнього імені та прізвища шахрайки, ані місця її проживання, суддя Дмитро Боровков залишив позовну заяву без руху та дозволив Остапу Кривицькому впродовж 10 днів усунути ці недоліки.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews