Незаконно приватизований ліс вартістю 4 мільйони гривень, повернуть державі

30.03.2023 14:38   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Миколаївський районний суд Львівської області задоволив позов Стрийської окружної прокуратури про визнання незаконним рішення міської ради щодо передачі у приватну власність земельної ділянки вартістю понад 4 млн грн.

У прокуратурі повідомили, що Миколаївська міська рада всупереч законодавству незаконно розпорядилася землями державної власності. Вказана ділянка знаходиться поза межами міста Миколаєва і належить до земель лісового фонду.

До приватизації дана земля перебувала у постійному користуванні одного зі спеціалізованих лісогосподарських підприємств державної форми власності.

Оскільки, вона належить до земель лісового фонду її приватизація є незаконною.

Однак, міська рада своїм рішенням безоплатно передала вищевказану ділянку як землю для садівництва у приватну власність місцевому мешканцю.

Суд погодився із доводами прокурора і повністю задоволив позовні вимоги. За рішенням суду земельна ділянка повернеться у державну власність.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews