Відключення торкнеться 57 абонентів.
У понеділок, 10 квітня, припинено газопостачання у с. Орішківці Стрийського відділення та у частині будинків м. Миколаєва Пустомитівської дільниці.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Про це повідомив «Львівгаз».
У зв’язку з роботами на газопроводі високого тиску з 8:00 до 17:00 припинена подача газу в с. Орішківці Стрийського відділення.
- вул. Південна
- вул. Федусевича
- вул. Устияновича
У «Львівгазі» просять споживачів перекрити робочі та контрольні крани та бути вдома при відновленні газопостачання.