Військовий був командиром бойової машини 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.
Наприкінці серпня 2022 року в ході бойового зіткнення та артилерійського обстрілу в районі Миколаївської області загинув військовослужбовець зі Львівщини Олексій Миколайович Сахненко.
Перегляньте також:
- Удар по Львову: Сили ППО збили три крилаті ракети типу Х-101 із касетними бойовими частинами (фото)
- РФ атакувала Львів “шахедами” та ракетами: є жертви серед цивільних (відео)
Про смерть загиблого Героя стало відомо лише зараз, повідомили 26 квітня у Яворівській міській раді.
Командир бойової машини 24-ї бригади, сержант Олексій Сахненко родом із Житомира. Там здобував освіту, а служити пішов до легендарної королівської бригади. Відтак й оселився у Яворові, де знайшов багато нових друзів та знайомих.
«Близькі Олексія кажуть, що він був справжнім супергероєм — завжди намагався усім допомогти, не боявся вступити у бій з ворогом. З 2014 року був учасником антитерористичної операції на сході нашої країни. Мужньо боронив кордони Батьківщини аж до 2017 року. Після повернення до мирного життя, Олексій Сахненко перевівся до рідного Житомира», — йдеться у повідомленні.