Жовківський районний суд Львівщини виніс вирок військовому, який загубив автомат на залізничному вокзалі.
Йому призначили два роки тюрми, але звільнили від покарання з річним іспитовим терміном.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
У суді солдат визнав свою вину та розповів, що випадок трапився на залізничній станції в Львівській області в червні 2022 року. Він здав наряд, сперся до дерева, автомат був збоку. Коли прокинувся, то побачив, що автомата немає. Спочатку він шукав автомат сам, а потім з сержантом і цілою батареєю. Також додав, що з нього стягнули вартість автомата.