Львів’ян і гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Завтра, 15 травня, у Львові попрощаються із Андрієм Мальцевим, Володимирем Нестором, Данилом Скобало. Львів’ян і гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Перегляньте також:
- Російський обстріл Львова: шестеро поранених, пожежі на промислових об’єктах (фото)
- Вибухи лунали у кількох районах: що відомо про російську масовану атаку на Львів
Про це повідомляє пресслужба ЛМР
Чин похорону Андрія Мальцева та Володимира Нестора розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла , об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Чин похорону Данила Скобала розпочнеться о 14:15 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:45 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Героїв поховають на Личаківському кладовищі.


