На Львівщині затримали групу наркоторговців
Фото поліці

31-річний житель одного з сіл Яворівського району разом із спільниками, також мешканцями Яворівщини віком 21, 31, 36 та 38 років, займались розповсюдженням наркотичного засобу «канабіс».

Як розповіли у поліції Львівщини, під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили у зловмисників зіп-пакети з розфасованою речовиною рослинного походження, схожою на «канабіс», електронні ваги, засоби для фасування, кошти, виручені від незаконної діяльності та інші речові докази. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.



Поліцейські затримали усіх учасників групи.

Слідчі у поліції повідомили їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваним запобіжні заходи.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #наркоторговці, #новини львівщини, #новини львова, #поліція



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: