Додому повернулися воїни Роман, Іван, а також Степан.
З російського полону повернулися троє мешканців Львівщини. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили за несплату аліментів на двох дітей
- Смертельна прогулянка дитини на квадроциклі під Львовом: організатору прокату повідомили про підозру
«Серед 95 воїнів, яких звільнили з російського полону учора, є троє наших земляків. Додому повернулися воїни Роман та Іван зі Самбірського району, а також Степан – з Яворівського. Дякуємо за захист. Швидкого відновлення. Чекаємо на повернення усіх наших людей», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, вчора з російського полону звільнили ще 95 українських військових, зокрема, є звільнені полонені з Маріуполя (зокрема «Азовсталі»), Чорнобильської АЕС, острова Зміїний і з-під Бахмута. Багато із них перебували в полоні пораненими.