Львівська мерія не погодила забудову лісової зони в Брюховичах

27.06.2023 23:06   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Виконавчий комітет Львівської міськради не погодив будівництво багатоквартирного житла біля санаторію «Львів» у Брюховичах.

Містобудівні умови і обмеження (МУО) на нове будівництво хотіла отримати компанія львівська компанія «Перформенс 2», однак члени виконкому проголосували проти.

Йдеться про будівництво двосекційного житлового будинку на двох земельних ділянках загальною площею 0,22 га на вул. Курортній у Брюховичах. Територія розташована навпроти місцевого парку та впритул до недіючого санаторію «Львів». Поруч компанія з подібною назвою «Перформенс» раніше уже звела 6-поверховий багатоквартирний будинок.

Питання видачі МУО на нове будівництво вже виносились на розгляд виконкому Львівської міськради, однак тоді питання перенесли «з метою детальнішого доопрацювання». Забудовник звернувся до Львівського окружного адміністративного суд і зобов`язав виконком повторно розглянути можливість надання МУО.

Тож через майже два роки питання знову внесли у порядок денний, уже зі змінами – зокрема, висоту майбутнього будинку знизили з 18 до 15 м, а кількість поверхів обмежили чотирма, як цього вимагають ДБН для селищ. Втім, не змінився відсоток плями забудови ділянки (45%), тому довелося б вирубати частину дерев, що зараз ростуть на ділянці.

Під час засідання виконкому 27 червня на відеозв’язок вийшов представник забудовника адвокат Олег Огородник. Він заявив, що виконком має затвердити минулий варіант проекту МУО, без жодних змін.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, якій проводив засідання виконкому, заявив, що ділянка, де «Перформенс-2» планує будівництво, «це фактично лісова зона». А заступник мера з питань містобудування Любомир Зубач повідомив, що ще до розгляду містобудівних умов і обмежень забудовник встановив будівельний паркан.

null

Таким чином питання не отримало голосів, містобудівні умови і обмеження мерія не погодила.

ТОВ «Перформенс 2» було засноване двома компаніями, серед бенефіціарів яких були Андрій Худо, Юрій Назарук, Дмитро Герасімов з «Холдингу емоцій «!Фест» та інші. Втім, у грудні 2021 року єдиним власником «Перформенс 2» став Семен Коритов.

Джерело: НГЛ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews