Якщо в Україні виникне ситуація, яка спричинить радіаційну небезпеку, то першими про це повідомлять органи влади.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
У населених пунктах про радіаційну небезпеку інформуватимуть системи оповіщення. Тривалість звучання попереджувального сигналу «Увага всім!» становитиме 3-5 хвилин. Повідомлення буде містити місце і час виникнення надзвичайної ситуації, її масштаби, дію ураження та порядок дій.