Керівник Львівського ТЦК та СП прокоментував вручення повісток депутатам Львівської облради

04.07.2023 23:01   Джерело: Бомок
Опубліковано : Львівський Новинар

У вівторок, 4 липня, депутатам Львівської обласної ради вручили повістки від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Як повідомляє “ТРК Перший Західний”, керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко прокоментував вручення повісток депутатам перед початком сесійного засідання:

“Ми на попереднє вручення повісток попередили, шо прийдуть представники ТЦК та будуть вручати повістки, так. Немає різниці, чи це депутат обласної ради, чи міської ради. Людям надсилаємо повістки додому, за місцем праці надсилається. Не було з їхньої сторони реагування на ці повістки і тому ми вирішили роздати повістки прямо в сесійній залі. Це вони приходять в військкомат для уточнення своїх облікових даних”.

Тіщенко запевнив, що половина з них 100% будуть мати право на відстрочку:

“Серед тих, хто має 3 і більше дітей. Мають різні ситуації. Може хтось навчається. Тому не треба боятись цих повісток. Прийшли, уточнили свої мобілізаційні дані. Якщо є підстава на відстрочку, значить будуть підстави на відстрочку. Якщо немає, значить будуть інші підстави для служби в армії. Якщо вони отримали повістку, то вони не до кінця уточнили свої дані”.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бомок