Спортсменка фінішувала першою у спринті серед юніорок.
Львів‘янка Кароліна Келюх стала чемпіонкою Європи з велоспорту. Про це розповів голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
18-річна спортсменка фінішувала першою у спринті серед юніорок. У півфіналі вона впевнено здолала суперницю з Великої Британії, а у фіналі — з Франції.
Спортсменка тренується у Дитячо-юнацькій спортивній школі імені Георгія Прокопенка та у Львівському обласному фаховому коледжі спорту. Тренують її Тарас Пилипів та Микола Залигін.