Мешканець Одеси разом із своїм товаришем, який зараз відбуває покарання в одній із виправних колоній Львівщини, організували шахрайську схему привласнення коштів під виглядом збору благодійної допомоги.
Таким чином вони заволоділи сумою щонайменше у 27 тис. грн.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Про це повідомляє Прокуратура Львівської області
«Вони створили у соціальній мережі Facebook фейковий акаунт, у якому публікували дописи із проханням про допомогу пораненим військовослужбовцям ЗСУ. До публікації вони долучали номер картки для переказу коштів. В подальшому, всі одержані кошти вони ділили між собою та розпоряджались ними на власний розсуд», –йдеться у повідомленні.
Слідчі дії тривають. Підозрювані знаходяться під вартою.