Львівська міська рада хоче ремонтувати дві вулиці за рахунок кредитних коштів

11.08.2023 17:17   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Львівська міська рада розгляне позику у 9 800 000 євро (394 млн 783 тис. грн за курсом НБУ) для реалізації проєкту "Реконструкція вул. Гетьмана І. Мазепи та вул. Б. Грінченка".

Відповідний проєкт ухвали оприлюднений на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

Проєкт ухвали пропонує міській раді надати місцеву гарантію виконання боргових зобов’язань комунальним підприємством "Львівавтодор". Саме це ЛКП має отримувати позику та повертати її. Надавачем позики вказаний Європейський інвестиційний банк. Строк повернення коштів позики: не більше 15 років, включаючи пільговий період у три роки.

Відсотки за користування коштами позики розраховуються за ставкою, яка дорівнює шестимісячній Європейській міжбанківській ставці (станом на 11 серпня вона становить 3.937 % - ред.) + спред до 2,5 %

В інформаційній довідці за підписом начальника Управління інвестицій і проєктів Львівської міськради Андрія Павліва метою реконструкції двох вулиць вказане “забезпечення комфортним транспортним сполученням жителів та гостей міста до даного мікрорайону”. Автор довідки наголошує, що у цьому районі функціонують Лікарня святого Пантелеймона (колишня Лікарня швидкої допомоги), Лікарня святого Миколая (колишня Львівська міська дитяча клінічна лікарня) та Реабілітаційний центр “Незламні”. Також у районі вулиць Мазепи та Грінченка планується будівництво нових медичних корпусів та житлових будинків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews