12 вересня у Винниках відключать воду до вечора.
На насосній станції “Винники” з 6:00 ранку 12 вересня і до 00:00 13 вересня через із заміну аварійної ділянки водопроводу відімкнуть водопостачання. Тож у цей час у Винниках та Чижках не буде води. Про це повідомили у Львівводоканалі.
Перегляньте також:
- У Львові 13-річній дівчинці з ДЦП провели складну реконструкцію кульшового суглоба
- У Львові стартувала реалізація проєкту хірургічного корпусу «Unbroken Ukraine» вартістю 115,8 млн євро
Після завершення ремонтних робіт водопровідну мережу будуть промивати — в цей час можливе тимчасове погіршення якості води. У Львівводоканалі просять жителів запастися водою.