20 вересня, жителі Городоцької громади поскаржились на водія шкільного автобуса в управління транспорту та в поліцію.
Управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА організувало перевірку наведених у зверненнях фактів.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Під час перевірки стало зрозуміло, що водій перебуває у нетверезому стані. Дітей у транспорті в цей момент не було. Після цього до спільних заходів залучили працівників поліції.
В присутності інспекторів поліції водію запропонували пройти перевірку за допомогою алкотестера Drager.
«Після відмови водія пройти перевірку за допомогою алкотестера Drager, його доставили в один із медичних закладів Львівщини. Висновок лікаря показав 0,98 проміле алкоголю у крові водія. На правопорушника склали протокол за керування транспортним засобом у стані сп‘яніння», – зазначив начальник управління транспорту та звʼязку Львівської ОВА Степан Рудницький.